Wirtualny pokaz Desoutter 4.0

Przyspiesz swoją drogę do świetlanej przyszłości

Czy maksymalnie i wystarczająco elastycznie wykorzystujesz swoje możliwości produkcyjne? Czy Twoi pracownicy są dobrze przeszkoleni i masz wszystko pod kontrolą? Planujesz automatyzację swojego zakładu produkcyjnego? Czy masz aktualne oprogramowanie produkcyjne? Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania!

Jeśli w ramach wdrażania idei przemysłu 4.0 chcesz przekształcić całą swoją firmę lub tylko jedno proste stanowisko montażowe, to jesteś we właściwym miejscu. Desoutter oferuje długoterminową współpracę w oparciu o naszą historię, innowacyjność i globalny charakter z lokalnym wsparciem.

Nazywam się Branislav Štefanatný i mam przyjemność


POWITAĆ CIĘ W NASZYM „WIRTUALNYM SALONIE WYSTAWOWYM”

W ciągu ostatnich 15 lat miałem okazję przyglądać się wielu transformacjom. Jeśli chodzi o rozwój narzędzi montażowych, to pomogliśmy wielu firmom w procesie transformacji polegającej na wymianie narzędzi pneumatycznych na elektryczne. Dodatkowo większość z nich zaopatrzyła się w narzędzia przyjaźniejsze dla środowiska.

Od początku w Desoutter podążamy za trendami branżowymi. Dlatego zaczęliśmy produkować i promować zaawansowane sterowniki o rozszerzonej funkcjonalności do zarządzania narzędziami skręcającymi. Premiera TWINCVI, pierwszego na rynku sterownika pozwalającego na używanie dwóch narzędzi skręcających jednocześnie, była fantastycznym wydarzeniem. Potem powstały kolejne wersje, aż do rodziny CVI3. Później wprowadziliśmy pierwsze opatentowane elektryczne narzędzie impulsowe – ePULSE. Jednak prawdziwa rewolucja w naszym wydaniu dopiero miała nadejść! Było nią wprowadzenie systemu CONNECT z szerokim asortymentem narzędzi akumulatorowych, wśród których można znaleźć nasz produkt roku 2019 – jednoręczny wkrętak EABS.

Dziś na rynku częściej pojawiają się nowe produkty. Rozwiązania stają się coraz bardziej skomplikowane i wyspecjalizowane. Dlatego postanowiliśmy przedstawić wszystkie nasze produkty w bardziej przejrzysty i pełniejszy sposób w jednym miejscu. W naszej bogatej ofercie znajdują się narzędzia do kontroli procesów linii montażowej, oprogramowanie do obsługi zdalnej, różne narzędzia do analizy danych i wiele innych produktów.
To gigantyczna zmiana w porównaniu z sytuacją sprzed 15 lat! Prawda? Musieliśmy zmienić sposób myślenia i przystosować się. Z dumą zapraszamy do osobistego poznania wizji DESOUTTER 4.0.

  • Odwiedź SALE poświęcone filarom strategii Desoutter 4.0
  • W salach tych znajdziesz najnowsze ROZWIĄZANIA, które pomogą Ci skrócić czas przestojów oraz zwiększyć elastyczność i produktywność
  • Możesz też sprawdzić INSPIRACJE w głównym filtrze u góry stron

Zamierzamy pomóc Ci przyspieszyć Twoją przemianę. To nieuniknione. Tak samo jak świetlana przyszłość!

Odwiedź jedną z pięciu sal lub użyj menu powyżej

Sala 1

CONNECTED SOLUTIONS

W branży specjalistycznych narzędzi do montażu działamy już naprawdę długo – ponad sto lat – i tutaj można prześledzić naszą historię. Wprowadziliśmy rewolucyjny system Connect. Inteligentna platforma do zarządzania CONNECT to pierwsze prawdziwe rozwiązanie dla Przemysłu 4.0 tego typu. Zarządza wszystkimi elementami, działaniami i informacjami związanymi z linią montażową oraz stanowi pojedynczy punkt połączenia dla maksymalnie 20 narzędzi. Jej wyjątkowa funkcja FEATURE MANAGEMENT sprawia, że jest to rozwiązanie gotowe na przyszłe wyzwania. Rosnąca liczba połączeń sprawia, że ekosystem platformy Connect staje się niezastąpiony.

Poznajmy go razem.

Poznaj Connected solutions
Sala 2

AUTOMATYZACJA I INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Desoutter udostępnia specjalne rozwiązania – które są już stosowane gdzieś na świecie – swoim lokalnym zespołom, dostawcom i klientom, oraz może je dostosować do indywidualnych potrzeb. Od lat dostarczamy klientom PODAJNIKI NAKRĘTEK I ŚRUB oraz różne specjalne rozwiązania, które efektywnie zwiększają ich produktywność. POZYCJONOWANIE WIZYJNE Nexonar to jeden z wielu projektów, w ramach którego uważnie wsłuchujemy się w uwagi klienta, aby dostarczyć mu rozwiązanie dokładnie dostosowane do jego potrzeb. Masz problem z dokręceniem jakiejś śruby z powodu słabego dostępu? Specjalnie dla Ciebie zmodyfikujemy nasze standardowe narzędzie do dokręcania i dodamy nasadkę GFA. Zadanie wykonane.

Potrafimy się dostosować. A Ty?

Poznaj Automatyzacja i indywidualne podejście
Sala 3

KONTROLA PROCESÓW

PIVOTWARE to sprawdzony i elastyczny system kontroli procesów wykorzystywany przez wielu klientów na całym świecie. Doskonale sprawdza się w montażu, kontroli jakości i pracach wiertniczych. Dzięki PIVOTWARE możemy pomóc każdej firmie z branży przyspieszyć zmiany oraz usprawnić KONTROLĘ PROCESÓW, PROWADZENIE PRAC ORAZ IDENTYFIKOWALNOŚĆ w procesie produkcji.

Elastyczne możliwości konfiguracji niewymagające umiejętności programowania sterowników logicznych, ścisła kontrola procesów oraz wyjątkowa funkcja FEATURE MANAGEMENT to tylko niektóre z zalet naszej oferty.

Poznaj Kontrola procesów
Sala 4

SERWIS DESOUTTER

Firma Desoutter oferuje pełen zakres usług serwisowych dla każdego rodzaju zakładu produkcyjnego. Wszystkie usługi są połączone m.in. z NARZĘDZIAMI DESOUTTER i systemem KONTROLI PROCESÓW PIVOTWARE. Celem jest utrzymywanie połączenia z infrastrukturą IT klienta i zbieranie danych z urządzeń innych firm. Oczywiście firma Desoutter oferuje kompletny system Andon oraz mechanizm pozwalający na przeglądanie i analizę wskaźników OEE i KPI z dowolnego miejsca. Desoutter zapewnia wsparcie w odniesieniu do wszystkich produktów zarówno na miejscu, jak i online.

Serwis Desoutter to ważny filar wspierający zarówno nas, jak i naszych klientów w procesie transformacji do PRZEMYSŁU 4.0.

Poznaj Serwis Desoutter
Nowość Rozwiązania oparte na danych
Sala 5

ROZWIĄZANIA OPARTE NA DANYCH

Chcesz móc przewidywać awarie, zanim do nich dojdzie?
Chcesz otrzymywać rekomendacje ustawień w razie wykrycia odchyleń?
Chcesz zautomatyzować niektóre z czasochłonnych czynności?
Chcesz otrzymywać powiadomienia na żywo na temat interesujących Cię zdarzeń?
Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi TAK, to nasze ROZWIĄZANIA OPARTE NA DANYCH spełnią Twoje oczekiwania.

Wystarczy jedno kliknięcie.

Poznaj Rozwiązania oparte na danych

Skontaktuj się z nami

Pozostań w bezpośrednim kontakcie z firmą Desoutter Narzędzia Przemysłowe

Zadaj pytanie

Zapytaj o ofertę

Zamów demonstrację

Znajdź lokalnego przedstawiciela

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRZEMYŚLE 4.0
Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij