Nowe półautomatyczne narzędzia do wiercenia: éVo Light

Nowe półautomatyczne narzędzia do wiercenia: éVo Light


éVo Light, zaprojektowane do obsługi jedną ręką, zmniejsza zmęczenie operatora i pozwala zachować dokładność wiercenia.

Czy technologia czasami Cię przytłacza? Najnowszy telefon z systemem Android z taką liczbą funkcji, że nie wiadomo, jak wykonać prostą rozmowę, tajemniczy przycisk na pilocie od telewizora o nieznanej funkcji, waga łazienkowa, która lepiej od Ciebie wie, ile przyjmujesz kalorii!

Dążenie do tego, aby jedna technologia spełniała wszystkie wymagania jest kuszące, ale technologia musi być dostosowana do określonego celu. Tą ideą kieruje się firma Desoutter przy projektowaniu nowych narzędzi montażowych. Jakie funkcje naprawdę zwiększą produktywność i efektywność? Jak wspomóc pracę operatora, aby była efektywna i bezpieczna?

New semi-automatic electric tool for drilling applications: the éVo Light

Weźmy na przykład wiercenie. Czasami wymagane są otwory o różnym rozmiarze, wiercone w różnego rodzaju materiałach. To wymaga modułowej konstrukcji narzędzi montażowych, aby niektóre podzespoły, takie jak silnik czy głowica wiercąca, można było szybko wymienić, powodując jak najkrótszy przestój. Modułowe narzędzie éVo Desoutter z linii SETITEC łączy ten rodzaj modułowej konstrukcji z pełną kontrolą parametrów wiercenia i możliwością monitorowania operacji wiercenia na bieżąco z automatycznym wykrywaniem punktów wyjścia.

W innych operacjach wiercenia, takich jak w połączeniach orbitalnych, głównym celem jest powtarzalność – otrzymywanie takiego samego otworu w takim samym materiale przy zachowaniu precyzji i efektywności. Korzystanie z narzędzia modułowego w tym przypadku daje niewielkie korzyści. Potrzebne jest specjalne narzędzie do powtarzalnego wykonywania otworów, które zminimalizuje zmęczenie operatora oraz zapewni konsekwencję i powtarzalność. Odpowiedzią na te potrzeby jest éVo Light, a firma Desoutter z przyjemnością dostarcza to rozwiązanie.

New semi-automatic electric tool for drilling applications: the éVo Light

W czerwcu będziemy wprowadzać nowe narzędzie do naszej linii półautomatycznych narzędzi elektrycznych SETITEC. éVo Light charakteryzuje się zwartą, stałą głowicą zapewniającą stabilność i powtarzalność operacji wiercenia. To przeznaczone do obsługi jedną ręką narzędzie ma balansery do pracy pionowej lub poziomej, które zmniejszają zmęczenie operatora i zapewniają dokładność. Dodatkowo spójność i niezawodność gwarantują niezależne silniki posuwu i prędkości, dzięki którym éVo Light osiąga moment obrotowy do 2 Nm.

Nastaw się na więcej szczegółów za kilka tygodni, gdy nadejdzie dzień premiery produktu.

Chcesz uzyskać więcej szczegółów lub ofertę?

Zadaj pytanie lub poproś o ofertę teraz naszych ekspertów, którzy są w Twoim pobliżu!

Zadaj pytanie Zamów ofertę Zamów demonstrację
Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij