Nowy, ergonomiczny wkrętak na akumulator – EABS

Nowy, ergonomiczny wkrętak na akumulator – EABS


EABS to nasz nowy ergonomiczny wkrętak na akumulator do pracy jedną ręką.

Potrzebujesz dodatkowej ręki w pracy? W pracach montażowych niewiele jest gorszych rzeczy od konieczności manewrowania narzędziem elektrycznym w ograniczonej przestrzeni – zwłaszcza, gdy potrzebna jest wolna ręka do podpierania lub odsuwania innych części z widoku.

W przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym zawsze występują trudno dostępne złącza i mocowania. Montażyści samochodów na przykład na co dzień borykają się z problemem trudnego dostępu.

Firma Desoutter opracowała popularny i niezawodny wkrętak EABC przeznaczony do użytku w takich sytuacjach. Okazało się jednak, że nasi klienci potrzebowali jeszcze bardziej kompaktowego i efektywnego narzędzia. Firma Desoutter nie może odmówić sobie przyjemności pomagania klientom – ale tym razem chyba przeszliśmy nawet samych siebie!

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

EABS to nasz nowy ergonomiczny wkrętak na akumulator do pracy jedną ręką. EABS ma długość zaledwie 30 cm, dzięki czemu eliminuje ograniczenia przestrzenne, zwiększając w ten sposób produktywność i ułatwiając pracę operatorów.

Od 20 do 35% bardziej kompaktowy niż podobne produkty na rynku. Waży tylko 1 kg i zapewnia pełną widoczność dookoła. Wkrętak EABS umożliwia dociskanie z siłą do 24 Nm w ciasnych warunkach znacznie szybciej i łatwiej niż wcześniej. Ponadto nie musisz już wybierać między ergonomią stacji roboczej a produktywnością! Podstawowe modele EABS osiągają prędkość obrotową powyżej 1000 obr./min na lekkim akumulatorze (18 V). Naszym zdaniem narzędzie to zapewnia najlepszy stosunek między ergonomią i produktywnością narzędzia bezprzewodowego, dzięki czemu nie musisz godzić się na kompromisy.

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

Aby jeszcze bardziej zwiększyć produktywność, narzędzie EABS może funkcjonować w sieci bezprzewodowej. W celu zwiększenia elastyczności dzięki łatwemu wyważaniu, narzędzie można połączyć z inteligentnym hubem Desoutter CONNECT w zastosowaniach, w których najważniejsza jest całkowita identyfikowalność. Nasza metoda parowania nie wymaga bezpośredniego kontaktu i trwa krócej niż 10 sekund.

Została zaprojektowana tak, aby wyeliminować wszelkie błędy programowania, takie jak nieprawidłowe przypisanie adresu IP, które może spowodować wiele godzin przestoju. EABS stanowi prawdziwą rewolucję wśród bezprzewodowych narzędzi oraz umożliwia usprawnienie pracy jedną ręką!

Teraz masz wolną rękę, więc może przybijesz piątkę?

Chcesz uzyskać więcej szczegółów lub ofertę?

Zadaj pytanie lub poproś o ofertę teraz naszych ekspertów, którzy są w Twoim pobliżu!

Zadaj pytanie Zamów ofertę Zamów demonstrację
Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij