Oferty pracy: Szukamy pracowników

Otwarte stanowiska w firmie Desoutter Narzędzia Przemysłowe


Dołącz do zespołu Desoutter Narzędzia Przemysłowe w dowolnym miejscu na świecie. Aktualne oferty pracy publikujemy w internecie, aby ułatwić zgłaszanie się kandydatom.

Sprawdź nasze oferty pracy

Dlaczego firma Desoutter to dobry wybór?

Ponieważ pasjonuje Cię znajdowanie właściwej drogi naprzód. Ponieważ jesteś skłonny do wykonania dodatkowego kroku. Ponieważ chcesz wnieść rzeczywisty wkład w sukces naszych klientów. Tak jak my.

Różnorodność: Firma Desoutter to kulturowy tygiel, w którym łączą się w szerokim zakresie aspekty zawodowe, kulturalne oraz społeczne, tworząc unikalny zespół.

Kultura: Nasza kultura opiera się na wydajności i bazuje na dążeniu do doskonałości oraz wiedzy biznesowej. Wszyscy nasi pracownicy pragną spełniać oczekiwania klientów.

Innowacje: Innowacje są w DNA wszystkich naszych produktów, procesów oraz systemów. To daje nam przewagę i jest możliwe dzięki takim ludziom jak Ty.

Kogo szukamy

Pomimo różnorodności naszych pracowników, zauważysz, że łączy nas jedna wspólna cecha: chęć pokonywania własnych ograniczeń. Czy jest to rozwiązywanie wyzwań stawianych przez klienta, czy rozwój nowego narzędzia, naszym status quo jest punkt startu, nie zaś linia mety,

Szukamy zarówno utalentowanych osób z doświadczeniem, jak również absolwentów, które chcą pomagać naszym klientom być najlepszymi w swojej branży. Przy realizowaniu naszych ambicji stawiamy na siłę współpracy naszych pracowników zarówno między sobą, jak również z klientami. Poprzez połączenie zdolności i wiedzy Twojej i Twoich kolegów możesz osiągnąć więcej niż działając samodzielnie.

Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie zawodowe, jesteś studentem, czy absolwentem, w firmie Desoutter znajdziesz nowe wyzwania.

Dowiedz się więcej na temat ofert pracy w różnych oddziałach firmy Desoutter:

R&D:Projektuj i opracowuj rozwiązania jutra poprzez przewidywanie kierunku rozwoju rynku oraz stawianych wymagań.

Marketing i sprzedaż:Pomóż budować naszą obecność na rynkach całego świata.

Kadra: Opracowuj i wdrażaj polityki, programy i procesy, które pomogą naszym pracownikom pracować z optymalną wydajnością.

Zarządzanie projektami:Wdrażaj projekty i pomysły w ścisłej współpracy z innymi, aby spełnić wymagania klienta.

Praktyki i szkolenia

Każdego roku stwarzamy studentom okazje do skorzystania z doświadczenia najlepszych ludzi w branży. Są oni doskonałym źródłem cennego doświadczenia oraz pozwalają upewnić się, czy firma Desoutter jest ich wymarzonym miejscem pracy.

Nasz program praktyk oraz szkoleń daje możliwość skorzystania z bogactwa wiedzy, jaką posiadają nasi specjaliści. Zapewniają oni wartościowe i interesujące zadania do opracowania, które poszerzą wiedzę zdobytą w czasie nauki.

Ponadto dają wyjątkową okazję do zdobycia doświadczenia w pracy dla jednego z najbardziej cenionych producentów narzędzi na świecie. Pozwalają zasmakować pracy w zespole i dają możliwość wniesienia własnego wkładu do rzeczywistych projektów bardzo ważnych dla naszych klientów. Będziesz pracować pod opieką dyrektora linii, który będzie Twoim mentorem i wystawi Ci ocenę za Twoją pracę.

Praktyki oraz szkolenia są organizowane i prowadzone przez lokalne oddziały firmy i są dostępne dla czynnych studentów, uczniów techników oraz uczestników kursów zawodowych.

Nie znalazłeś odpowiedniego dla siebie stanowiska? Złóż podanie za pomocą spontanicznej aplikacji

Area Sales Manager - Midwest

Zostań naszym nowym Area Sales Manager - Midwest w Milwaukee (United States (Wisconsin, Minnesota, Iowa, Illinois))!

Sales Engineer for Service Poland

Zostań naszym nowym Sales Engineer for Service Poland w ideally from woj.: Dolnoslaskie, Opolskie, Slaskie, Maloposkie (Poland)!

Sales Engineer PL

Zostań naszym nowym Sales Engineer PL w Opolskie Śląskie, Małopolskie (Poland)!

Product Specialist

Zostań naszym nowym Product Specialist w Anyang (Korea, Republic of)!

Project Engineer

Zostań naszym nowym Project Engineer w Ulsan (Korea, Republic of)!

Sales Engineer

Zostań naszym nowym Sales Engineer w Bursa (Turkey)!

Sales Engineer

Zostań naszym nowym Sales Engineer w Istanbul (Turkey)!

SHEQ admin

Zostań naszym nowym SHEQ admin w Shanghai (China)!

Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij