Z dumą przedstawiamy nasz nowy inteligentny koncentrator przemysłowy CONNECT – jest to rozwiązanie  Desoutter 4.0!

Z dumą przedstawiamy nasz nowy inteligentny koncentrator przemysłowy CONNECT – jest to rozwiązanie Desoutter 4.0!


CONNECT to platforma zarządzająca wszystkimi elementami, działaniami i informacjami związanymi z linią montażową, która przyspiesza przerób poprzez zwiększenie elastyczności, wydłużenie czasu sprawności i podniesienie produktywności.

CONNECT to rozwiązanie obsługujące wiele narzędzi: wystarczy aktywować w nim moduł dokręcania dla każdego narzędzia. Moduł dokręcania do ekosystem jednego narzędzia bezprzewodowego oraz wszystkich elementów, działań i informacji z nim związanych.

 

Dostępne są dwie wersje rozwiązania CONNECT:

CONNECT X CONNECT W Desoutter Industry 4.0

CONNECT-W z wbudowanym bezprzewodowym punktem dostępowym i możliwością aktywacji do 10 modułów dokręcania. Obsługuje do 10 narzędzi bezprzewodowych.

CONNECT-X, który wymaga zewnętrznego punktu dostępowego i umożliwia aktywowanie do 20 modułów dokręcania. Obsługuje do 20 narzędzi bezprzewodowych.

Poproś o demo!

Ponadto rozwiązanie CONNECT oferuje pojedynczy punkt połączenia służący do komunikacji między siecią fabryczną a maksymalnie 20 narzędziami bezprzewodowymi, co zmniejsza koszt eksploatacji i upraszcza instalację w celu łatwiejszego zrównoważenia linii.

Cała gama narzędzi Desoutter Wi-Fi jest zgodna z inteligentnym koncentratorem przemysłowym. Wszystkie nowo opracowywane narzędzia również będą z nim zgodne.

Ponadto opracowane z myślą o tym koncentratorze akcesoria zabezpieczające przed błędami, takie jak sygnalizatory kolumnowe, tace gniazdowe, elementy sterowania przez operatora oraz zdalne interfejsy użytkownika, pomagają w zapewnianiu stuprocentowej niezawodności kontroli procesu.

Desoutter CONNECT Industry 4.0

Boost Your Productivity Desoutter CONNECT Industry 4.0

Dzięki objętości zaledwie jednego galona koncentrator CONNECT stanowi kompaktowe i mocnerozwiązanie, łatwe do zainstalowania w dowolnym miejscu zakładu. Koncentrator CONNECT można zainstalować na stanowisku roboczym, na końcu linii produkcyjnej, na biurku kierownika procesu lub nawet w serwerowni.

Inteligentny koncentrator przemysłowy pozwala wyeliminować kable z linii montażowej, co przekłada się na większą ilość miejsca na stanowiskach roboczych. Jeśli wszystkie koncentratory CONNECT znajdują się w tym samym pomieszczeniu, nie ma potrzeby obchodzenia całej linii, by sprawdzić działanie każdego stanowiska. Wystarczy udać się do pomieszczenia z koncentratorami CONNECT i skupić się wyłącznie na wykonaniu zadania. Dzięki temu można zwiększyć produktywność!

Zdalny interfejs człowiek-maszyna Desoutter SIGHT informuje o stanie stacji roboczych. Informacje można dostosować do każdego ekranu i każdej stacji roboczej.
Narzędzia bezprzewodowe można łatwiej przemieszczać, by utrzymać lub zwiększyć jakość i produktywność działania linii montażowej. Przemieszczenia narzędzi mogą być wymagane ze względu na konieczność ich kalibracji, konserwacji lub przypisania do innego stanowiska roboczego.

Optymalizacja procesu pod kątem zwiększenia produktywności także wymaga elastyczności, by zrównoważyć linię i łatwiej przemieścić narzędzia. Za sprawą łatwego parowania w technologii RFID narzędzia bezprzewodowe Desoutter można parować z dowolnym koncentratorem CONNECT. Proces przygotowywania do pracy jest szybki i efektywny!

Można również dodać nowe narzędzie bezprzewodowe bez zakłócania pracy innych narzędzi, które już pracują w obrębie linii.

Poproś o demo!

Obecnie zmiany następują tak szybko, że trzeba się nieustannie dostosowywać do nowych wyzwań. Trend ten występuje także w dziedzinie urządzeń przemysłowych, na co odpowiada oferta firmy Desoutter. Z tego względu zastosowaliśmy w koncentratorze CONNECT zarządzanie funkcjami, by zwiększyć elastyczność!

Zarządzanie funkcjamiumożliwia dokładne dopasowanie każdego modułu dokręcającego do wymagań stacji roboczej. Dzięki temu można włączyć i przydzielić funkcję w jednym module dokręcania, ale nie w innym.

Po chwili, jeśli funkcja nie jest już używana w danym module dokręcania, za pomocą łatwego równoważenia funkcji, można ją przydzielić do innego modułu dokręcania w innym koncentratorze CONNECT w sposób szybki i łatwy.

Zarządzanie funkcjami to rozwiązanie skalowalne, które umożliwia modernizowanie stanowisk roboczych w każdej chwili. Jeśli jakaś funkcja Desoutter pasuje do nowych wymagań, wystarczy aktywować ją, by była gotowa do użycia!

Feature Management Desoutter CONNECT Industry 4.0

 

CONNECT to inteligentny koncentrator przemysłowy opracowany i zaprojektowany z myślą o wspieraniu i przyspieszaniu transformacji do fabryki przemysłu 4.0. Wybranie koncentratora CONNECT do zastosowania w linii produkcyjnej gwrantuje zwiększenie elastyczności, wydłużenie czasu sprawności oraz podniesienie produktywności!

Poproś o demo!

Cart

Your basket

Item removed. Undo