Każdy produkt jest wyjątkowy, podobnie jak każda praca. Dlatego firma Desoutter Narzędzia Przemysłowe dostarcza indywidualne rozwiązania. Prace nad systemami są prowadzone w naszych centrach zastosowań w Europie, Ameryce i Azji.

Zdobądź indywidualne rozwiązanie dla swojej firmy


Wielu producentów z całego świata używa rozwiązań firmy Desoutter do produkcji własnych systemów narzędzi dynamometrycznych i dociskających na potrzeby montażowe oraz w ramach standardów zapewniania jakości i eliminacji usterek. Prace nad systemami są prowadzone w naszych centrach zastosowań w Europie, Ameryce i Azji.

STANDARYZACJA INDYWIDUALNYCH USŁUG

Nie twierdzimy, że przy każdym zleceniu wynajdujemy koło od nowa! Dlatego nasze indywidualnie skrojone rozwiązania bazują na standardowych elementach, które nasi eksperci są w stanie niezawodnie złożyć w krótkim czasie, bez nawet najmniejszych opóźnień.

Nasze elementy jako standard. Ponieważ klienci zawsze mają specyficzne wymagania, codziennie tworzymy nowe elementy.

Metoda ich układania w jedną całość jest standaryzowana. Mając na uwadze fakt, że każde zamówienie jest szczególne, co tydzień opracowujemy nowe metody.

Właśnie tym na co dzień zajmują się nasze centra zastosowań i integracji. I to właśnie to sprawia, że nasze zespoły na całym świecie tak pokochały standaryzację: opracowują własne standardy, po czym je modyfikują i rozwijają, aby zapewnić jak największą elastyczność klientowi. Zawsze są w stanie zaproponować produkt spełniający wymagania w odpowiednim czasie, ponieważ w zanadrzu zawsze mamy mnóstwo standardowych elementów.
W istocie mottem naszych centrów zastosowań i integracji mogłoby być tworzenie sprawdzonych indywidualnych rozwiązań, które szybko można wdrożyć do użytku.

OBECNOŚĆ NA CAŁYM ŚWIECIE

Indywidualizacja ma sens tylko wówczas, gdy możemy być blisko klienta. Dlatego nasze centra integracji są rozmieszczone na całym świecie. Dzięki temu zawsze jesteśmy blisko i możemy z Tobą współpracować ramię w ramię.

Globalny partner z miejscowym wsparciem

Wszystkie te centra kompetencyjne działają w ramach sieci eksperckiej. Każde rozwiązanie zaprojektowane w Niemczech od razu jest dostępne w brazylijskich centrach integracji i odwrotnie. Jeśli jakieś rozwiązanie zostanie opracowane w Ameryce Północnej, to eksperci w Chinach także mogą z niego korzystać.

Cała ta sieć ekspercka ma przede wszystkim jak najlepiej służyć naszym klientom.

ZESPOŁY

Każde indywidualne rozwiązanie jest owocem prac nie wielu zespołów rozsianych po całym świecie, lecz jednego wirtualnego zespołu. Zespół zajmujący się konkretnym zleceniem zawsze składa się z najbardziej odpowiednich ekspertów.

Liczni fachowcy o różnych kompetencjach

Do każdego projektu potrzebni są różni specjaliści: kierownicy projektów, specjaliści od automatyzacji oraz mechanicy.

Jednak to nie umiejętności tworzą zespół, a przynajmniej nie taki, jakiego potrzebujesz do realizacji swoich celów. Dlatego właśnie w Desoutter członków zespołów dobiera się nie tylko na podstawie ich umiejętności, lecz przede wszystkim na podstawie tego, czy będą w stanie optymalnie wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę w danym projekcie.

Skrojony na miarę zespół dla skrojonego na miarę rozwiązania

Lotnictwo, motoryzacja, pojazdy terenowe to bardzo odległe od siebie dziedziny, z których każda wymaga innych kompetencji.

Dlatego w Desoutter na samym początku projektu dobierani są eksperci, którzy najlepiej pasują do charakteru działalności prowadzonej przez klienta. Dzięki temu stworzony zespół zawsze jest optymalny.

Desoutter nie oddaje do dyspozycji jakiegoś zespołu, tylko ten zespół, który wykona zadanie najlepiej.

Na pewno już rozumiesz, że eksperci są bardzo ważnym czynnikiem mającym wpływ na powodzenie indywidualnie dostosowanych rozwiązań dostarczanych przez Desoutter. Po prostu właściwi ludzie muszą być na właściwym miejscu.

Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij