Linia Seti-Tec jest dedykowana do konstruowania i dostarczania wyposażenia montażowego dla lotnictwa, szczególnie dla półautomatycznych operacji wiercenia.<br/>Ten sam typ konstrukcji został zastosowany w 2 głównych typach maszyn ST1200 oraz ST2200, przeznaczonych do otworów o różnych średnicach. Wszystkie typy maszyn obsługiwane są takim samym planem i procedurami konserwacji.<br/>

Electric Advanced Drilling Units éVo


Linia Seti-Tec jest dedykowana do konstruowania i dostarczania wyposażenia montażowego dla lotnictwa, szczególnie dla półautomatycznych operacji wiercenia.
Ten sam typ konstrukcji został zastosowany w 2 głównych typach maszyn ST1200 oraz ST2200, przeznaczonych do otworów o różnych średnicach. Wszystkie typy maszyn obsługiwane są takim samym planem i procedurami konserwacji.

Electric Advanced Drilling Units éVo (2)

Poznaj wszystkie produkty z kategorii Electric Advanced Drilling Units éVo firmy Desoutter Narzędzia Przemysłowe. Poznaj pełny asortyment produktów z kategorii Electric Advanced Drilling Units éVo i skontaktuj się z firmą Desoutter Narzędzia Przemysłowe, aby zamówić ofertę lub prezentację.

Miniatura Numer części Model Moc (W)
3200 éVo
4200 éVo Light
Zaplanuj własną drogę do Przemysłu 4.0! Zaplanuj własną drogę do Przemysłu 4.0!