Symulatory złącz są stosowane do reprodukcji normalnych warunków eksploatacji elektronarzędzi. Kalibracja narzędzia jest przystosowana do wzmocnienia złącza w przypadku zastosowania narzędzia na linii.<br/>Konieczny wybór miękkiego lub twardego typu złącza odpowiada różnej charakterystyce większości narzędzi w zależności od sztywności złącza.<br/>Każdy symulator złącza jest oznaczony dwoma kolorowymi pierścieniami w celu szybkiego i łatwego rozpoznania przez operatora.<br/>

Symulator złącza Delta


Symulatory złącz są stosowane do reprodukcji normalnych warunków eksploatacji elektronarzędzi. Kalibracja narzędzia jest przystosowana do wzmocnienia złącza w przypadku zastosowania narzędzia na linii.
Konieczny wybór miękkiego lub twardego typu złącza odpowiada różnej charakterystyce większości narzędzi w zależności od sztywności złącza.
Każdy symulator złącza jest oznaczony dwoma kolorowymi pierścieniami w celu szybkiego i łatwego rozpoznania przez operatora.

Symulator złącza Delta (16)

Poznaj wszystkie produkty z kategorii Symulator złącza Delta firmy Desoutter Narzędzia Przemysłowe. Poznaj pełny asortyment produktów z kategorii Symulator złącza Delta i skontaktuj się z firmą Desoutter Narzędzia Przemysłowe, aby zamówić ofertę lub prezentację.