Nowa generacja analizatorów Delta to przenośne, komfortowe rozwiązanie pozwalające na monitorowanie wszystkich typów narzędzi produkcyjnych w tylko 500g.<br/>W połączeniu ze standardowymi przetwornikami firmy Desoutter typu DRT lub DST, urządzenie umożliwia kalibrację narzędzi udarowych, wkrętarek elektrycznych lub kluczy dynamometrycznych. Cała seria jest podzielona na narzędzia tylko do pomiaru momentu (DELTA 1D), do pomiaru momentu i kąta (Delta 6D) oraz narzędzia do kontroli momentu resztkowego za pomocą klucza DWTA (Delta 7D).<br/>

Kolektory danych


Nowa generacja analizatorów Delta to przenośne, komfortowe rozwiązanie pozwalające na monitorowanie wszystkich typów narzędzi produkcyjnych w tylko 500g.
W połączeniu ze standardowymi przetwornikami firmy Desoutter typu DRT lub DST, urządzenie umożliwia kalibrację narzędzi udarowych, wkrętarek elektrycznych lub kluczy dynamometrycznych. Cała seria jest podzielona na narzędzia tylko do pomiaru momentu (DELTA 1D), do pomiaru momentu i kąta (Delta 6D) oraz narzędzia do kontroli momentu resztkowego za pomocą klucza DWTA (Delta 7D).

Kolektory danych (3)

Poznaj wszystkie produkty z kategorii Kolektory danych firmy Desoutter Narzędzia Przemysłowe. Poznaj pełny asortyment produktów z kategorii Kolektory danych i skontaktuj się z firmą Desoutter Narzędzia Przemysłowe, aby zamówić ofertę lub prezentację.

Miniatura Numer części Model Kategoria narzędzia
Kolektory danych DELTA 1D 6159351010 DELTA 1D Jednostki pomiarowe DELTA
Kolektory danych DELTA 6D 6159351020 DELTA 6D Jednostki pomiarowe DELTA
Kolektory danych DELTA 7D 6159351470 DELTA 7D Jednostki pomiarowe DELTA
Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij