CONNECT is a platform which manages all items, actions and information related to your assembly line activities. Boost your flexibility, uptime and productivity

Industrial Smart Hub Connect by Desoutter, Industry 4.0 Solution


CONNECT is a platform which manages all items, actions and information related to your assembly line activities. Boost your flexibility, uptime and productivity

CONNECT to platforma zarządzająca wszystkimi elementami, działaniami i informacjami związanymi z linią montażową, która przyspiesza przerób poprzez zwiększenie elastyczności, wydłużenie czasu sprawności i podniesienie produktywności.

CONNECT to rozwiązanie obsługujące wiele narzędzi: : wystarczy aktywować w nim moduł dokręcania dla każdego narzędzia. Moduł dokręcania do ekosystem jednego narzędzia bezprzewodowego oraz wszystkich elementów, działań i informacji z nim związanych.

Dostępne są dwie wersje rozwiązania CONNECT:

CONNECT_X CONNECT_W Desoutter Industry 4.0

CONNECT-Wz wbudowanym bezprzewodowym punktem dostępowym i możliwością aktywacji do 10 modułów dokręcania. Obsługuje do 10 narzędzi bezprzewodowych.

CONNECT-X, który wymaga zewnętrznego punktu dostępowego i umożliwia aktywowanie do 20 modułów dokręcania. Obsługuje do 20 narzędzi bezprzewodowych.

Ponadto rozwiązanie CONNECT oferuje pojedynczy punkt połączenia służący do komunikacji między siecią fabryczną a maksymalnie 20 narzędziami bezprzewodowymi, co zmniejsza koszt eksploatacji i upraszcza instalację w celu łatwiejszego zrównoważenia linii.

Cała gama narzędzi Desoutter Wi-Fi jest zgodna z inteligentnym koncentratorem przemysłowym . Wszystkie nowo opracowywane narzędzia również będą z nim zgodne.

Ponadto opracowane z myślą o tym koncentratorze akcesoria zabezpieczające przed błędami, takie jak sygnalizatory kolumnowe, tace gniazdowe, elementy sterowania przez operatora oraz zdalne interfejsy użytkownika, pomagają w zapewnianiu stuprocentowej niezawodności kontroli procesu.

CONNECT Desoutter Industry 4.0

Connect (2)

Poznaj wszystkie produkty z kategorii Connect firmy Desoutter Narzędzia Przemysłowe. Poznaj pełny asortyment produktów z kategorii Connect i skontaktuj się z firmą Desoutter Narzędzia Przemysłowe, aby zamówić ofertę lub prezentację.

Miniatura Numer części Model Porty USB Zasilanie elektryczne (115V/230V)
Connect Connect X 6159327220 Connect X 3 Jednofazowe
Connect Connect W 6159327230 Connect W 3 Jednofazowe
Cart

Twój koszyk

Element usunięty. Cofnij